naynava
15 آذر 1401 - 12:19

بهتاج: خِمز رزومه‌ای قوی در لالیگا دارد/ تراکتور به اسکوچیچ پیشنهاد رسمی نداد

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: سرمربی جدید ما رزومه‌ای قوی در لالیگا دارد.

ایوب بهتاج در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره انتخاب پاکو خمز به عنوان سرمربی جدید تراکتور، اظهار داشت: وقتی باشگاهی دنبال سرمربی باشد، شرایط و رزومه گزینه‌های مختلف را بررسی کرده و با هر کدام به توافق برسد، آن گزینه را معرفی کرده و با او قرارداد می‌بندد. ما هم پس از بررسی گزینه‌های مختلف توانستیم شرایطی که می‌خواستیم را با خمز توافق کنیم و با وی به نتیجه رسیدیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تصریح کرد: خمز در لالیگا رزومه خوبی دارد و مربی بسیار توانمندی است. قطعا ما هم از وی حمایت خواهیم کرد تا روند خوبی که تراکتور با قربان بردیف شروع کرده بود، ادامه یابد. باید اینجا بار دیگر از زحمات سرمربی قبلی تراکتور تشکر کنم.

وی در مورد زمان قرارداد خمز با تراکتور، گفت: در پایان جلسه امروز هیات مدیره تراکتور این موضوع را اعلام خواهیم کرد.

بهتاج درخصوص تعداد دستیاران خمز در تراکتور، توضیح داد: این موضوع را نیز به زودی اعلام خواهیم کرد. البته محمد نصرتی و مارکو کاسر در کادرفنی تراکتور می‌مانند. سعی می‌کنیم او در سریع‌ترین زمان ممکن و تا پایان هفته به ایران بیاید.

وی درمورد اینکه آیا باشگاه تراکتور برای انتخاب سرمربی جدید خود به دراگان اسکوچیچ پیشنهاد داده بود و این مربی درخواست 2 و نیم میلیون دلاری داشته است، گفت: با خیلی از مربیان خارجی صحبت کردیم. نمی‌گویم با اسکوچیچ حرف زدیم یا خیر اما اینکه درخواست رسمی به او بدهیم یا پای میز مذاکره بنشینیم صحت ندارد. 

مدیرعامل تراکتور درواکنش به این سوال که آیا مبلغ قرارداد خمز با این باشگاه کمتر از بردیف است، خندید و توضیحی نداد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 899356