naynava
19 بهمن 1401 - 17:44

«سفرکارت» راهکار تسهیل خدمات رفاهی سازمانها

خدمات رفاهی بخشی از توسعه رابطه بین کارفرما و کارمند محسوب می‌شود. بسیاری از شرکت‌ها مزایایی را برای کارمندان خود در نظر می‌گیرند اما تصور کنید «سفر» هدیه‌ای باشد که به کارمندانتان می دهید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، خیلی از شرکت‌ها و سازمان‌ها مزایای متعددی را به عنوان خدمات رفاهی برای کارمندان خود در نظر می‌گیرند. از دادن وام و ارائه انواع خدمات درمانی گرفته تا جلسات و کلاس‌های آموزشی و ارائه کارت هدیه و تخفیف، هر سازمانی برنامه‌ای برای امور رفاهی کارکنان خود، ایجاد انگیزه بیشتر و ارتباط مؤثرتر دارد. اما تصور کنید، سفر هدیه‌ای باشد که به کارمندان خود ارائه می‌دهید. هدیه‌ای ناملموس اما تأثیرگذار و انگیزه‌بخش! حتی این هدیه زمانی جذاب‌تر می‌شود که شما با خرید کارت سفر اجازه انتخاب مقصد دلخواه را به اعضای سازمان خود بدهید. شیوه‌ای که همه کارکنان با سلیقه‌ها و رتبه‌های مختلف را در برمی‌گیرد و راه‌حلی ایده‌آل برای ارتقای خدمات رفاهی در سازمان‌هاست.

اما سفر کارت چیست؟ چرا بهترین گزینه برای سازمان شما محسوب می‌شود؟ کارت سفر را با بهترین شرایط و خدمات از کجا سفارش دهیم؟ اینها سوالاتی هستند که در این مطلب پاسخ آنها را خواهید یافت.

سفر کارت فلای تودی چیست؟

سفر کارت فلای تودی یک کارت هدیه اعتباری است، اما کارتی که فقط برای سفر رفتن طراحی شده است. هدیه دادن یک بلیط هواپیما یا رزرو هتل همیشه نمی‌تواند مورد تأیید دیگران باشد، چراکه ما نمی‌دانیم افراد چه زمانی می‌خواهند به سفر بروند، چه مقصدی را دوست دارند یا می‌خواهند در چه نوع اقامتگاهی اسکان داشته باشند.

در حالی که، سفر کارت به شما اجازه می‌دهد به دیگران سفری مطابق میل خودشان هدیه بدهید. آن‌ها می‌توانند در تاریخ دلخواه و براساس بودجه کارت سفر خود، بلیط مقصدی که می‌خواهند را خریداری کنند یا هتل موردنظرشان را رزرو کنند. در حقیقت سفرکارت، هدیه‌ای از جنس سفر است که تجربه‌ای متفاوت و تأثیرگذار ایجاد می‌کند. اما چرا این تنها دلیل برتری سفرکارت نسبت به مزایای دیگر نیست. در ادامه همراه ما باشید.

تفریح اجباری، راه نجات از یکنواختی سازمانی

مهم نیست که یک کارمند چند روز مرخصی داشته باشد، اولین انتخاب بیشتر کارمندان در روزهای تعطیل خوابیدن تا دیروقت است. آنها ترجیح می‌دهند بیشتر روزهای تعطیل را در خانه بمانند یا به کارهای شخصی خود رسیدگی کنند. شاید دوست داشته باشند به یک سفر کوتاه بروند، اما اغلب به دلایل مالی آن را کنار می‌گذارند، چرا که همیشه کارهای مهم‌تری را اولویت می‌دانند. اگر به اعضای سازمان خود، ۱۰ برابر بیشتر از حقوق‌شان هم کارت هدیه بدهید، ممکن است آن را برای تسویه کردن وام، پس‌انداز یا هر کار دیگری کنار بگذارند، اما سفر کارت به آن‌ها اجازه می‌دهد که بدون عذاب وجدان به سفر بروند. آن‌ها راهی جز بستن چمدان و تفریح کردن ندارند. سفر کارت مثل یک نیرو پیش‌برنده برای حرکت به سمت سفر است. به یاد داشته باشید کارمندانی که یک هفته به سفر رفته باشند، شاداب‌تر و باانگیزه‌تر از کارکنانی هستند که تمام تعطیلات خود را به استراحت کردن پرداخته است!

سفر کارت هدیه‌ای نیست که به سادگی فراموش شود!

تابه‌حال چندبار کارت هدیه گرفته‌اید؟ آیا تمام آن‌ها را به یاد دارید؟ یادتان می‌آید هرکدام را برای چه هدفی خرج کردید؟ تعداد خودنویس‌ها، لیوان‌ها و یا سالنامه‌ها با لوگوی بزرگ شرکت‌های تجاری چطور؟ هدایای روتین و تکراری سازمانی به راحتی از یاد می‌روند و در بیشتر مواقع با حس قدردانی همراه نیستند.

اما سفرکارت هدیه‌ای نیست که به این راحتی از یاد برود. هیچکس یک سفر تفریحی و بدون برنامه‌ریزی قبلی که هزینه بلیط یا هتل آن از قبل حساب شده باشد را به راحتی فراموش نمی‌کند. کارمندان شما تا سال‌ها این هدیه را به یاد خواهند داشت.

هدیه‌ای که کارمندان را به هم نزدیک‌تر و ارزش‌های تیمی را تقویت می‌کند

سفرکارت هدیه‌ای است که می‌شود درباره آن حرف زد. اما این به چه معنا است؟ چه کارفرما باشید و چه کارمند، ممکن است صحبت درباره پاداش‌های نقدی برایتان سخت باشد. یک کارفرما هیچ وقت از کارمندش درباره نحوه خرج کردن پاداش‌های نقدی سوال نمی‌پرسد. در واقع ممکن است صحبت کردن در مورد هدایای نقدی با همکاران و دوستان حتی دشوار باشد، اما سفر از آن دسته مسائلی است که می‌شود به راحتی در مورد آن با دیگران صحبت کرد.

یک کارت و هزار امکان!

شما سلیقه و ترجیح همه کارمندان را نمی‌دانید. حتی اگر تعداد اعضای یک شرکت زیاد نباشد، شناخت همه پرسنل و علایق آن‌ها کار آسانی نیست. از سمتی برنامه‌های افراد برای مواردی مثل سفر می‌تواند در چند لحظه تغییر کند. چطور ممکن است کارفرما بتواند سفری را ترتیب دهد تا از شادی و رضایت همه اطمینان حاصل کند؟ ساده‌ترین و بهترین راه، سفر کارت است. کارتی که با آن کارمندان می‌توانند مقصد و تاریخ سفر خود را انتخاب کنند. با هدیه یک کارت سفر، شما بدون اینکه سلیقه خود را تحمیل کنید، الهام‌بخش کارمندان برای ساخت تجربه‌های فراموش‌نشدنی خواهید بود.

ارائه سفر کارت یک بازی دو سر برد است!

آیا می‌دانستید که ۴۴ درصد از کارمندان شغل فعلی خود را تنها به این دلیل ترک می‌کنند که حس ارزشمند بودن را از محل کارشان دریافت نمی‌کنند؟ البته خبر خوب اینجاست که یک هدیه خاص می‌تواند این احساس را تأمین کند. با هدیه سفر کارت شما مزایایی فراتر از استانداردها و جوایز مادی را به آنها داده‌اید. شما به کارمندان خود، تجربه و فرصتی متفاوت و فراموش نشدنی می‌دهید.

بهترین روش برای تقویت یک صنعت و تجارت به رسمیت شناختن افراد حاضر در آن است. بسیاری از برندها به اشتباه، افراد را به رسمیت نمی‌شناسند و دستاوردهای آنها را نادیده می‌گیرند. این درحالی است که حدود ۷۰ درصد از کارمندان مورد تقدیر قرار گرفتن را دوست دارند و نسبت به آن واکنش مثبتی نشان می‌دهند.

هدیه دادن در سطح شرکتی آن هم اگر از جنس سفر باشد، می‌تواند به کارمندان احساس ارزشمند بودن بدهد، روحیه آن‌ها را تغییر داده و نیروی متعهدتر و شادتری از آن‌ها بسازد. این موضوع به شکل غیرمستقیم به سود صنعت خواهد بود. یک نیروی کار شادتر خدمات بهتری ارائه می‌دهد. خدمات بهتر رضایت شرکای تجاری و مشتریان را افزایش می‌دهد و ادامه این چرخه می‌تواند باعث به وجود آمدن مشتریان وفادار و شرکای تجاری متعهد برای شما باشد.

سفرکارت فلای تودی، هدیه‌ای از جنس سفر

ما در فلای تودی تمام این دغدغه‌ها را برای ارائه خدمات رفاهی هرچه بهتر و مؤثرتر در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید کارت سفر فلای تودی را برای کارکنان شرکت، دوستانتان، برای شرکای تجاری، مشتریان و یا هرشخصی و در هر موقعیتی سفارش دهید. اگر می‌خواهید هدیه منحصربه فرد، فراموش نشدنی و ارزشمند به دیگران بدهید، سفر کارت بهترین انتخاب است. اما قبل از آنکه تصمیم خود را برای درخواست سفر کارت قطعی کنید، باید چند نکته توجه داشته باشید:

  • سفرکارت فلای تودی هم برای خرید بلیط و هتل به طور همزمان و هم فقط برای یکی از خدمات سفر قابل سفارش است. می‌خواهید پرواز هدیه بدهید یا هتل؟

  • مبلغ سفر کارت با توجه به بودجه شما مشخص می‌شود. هزینه این سفر به شما بستگی دارد!

  • می‌توانید لوگوی شرکت خود را روی کارت سفر حک کنید.

  • سفر کارت می‌تواند با محدودیت یا بدون محدودیت زمانی باشد.

  • می‌توانید یک سفرکارت منحصربه‌فرد با کد ملی مخصوص اشخاص به آن‌ها هدیه بدهید.

  • صدور سفر کارت محدودیت ندارد. به چند نفر می‌خواهید سفر هدیه بدهید؟

  • کارت سفر فلای تودی می‌تواند دیجیتالی یا فیزیکی باشد.

  • سفر کارت قابلیت شارژ مجدد دارد. زنجیره این ماجراجویی قرار است ادامه‌دارد داشته باشد...

برای سفارش سفرکارت کافی است به وب سایت فلای تودی مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028164